Domki Letniskowe Teresa Luto

Strona główna Księga Gości

Księga Gości
POLECAM!
dodano przez: Wojciech Poznański
Bardzo schludnie i czysto.Jeśli komuś nie przeszkadza małe podwórko, na pewno się nie zawiedzie.Blisko las i jeziora-coś w sam raz na ucieczkę od miasta.

Chętnie wróce
dodano przez: J.K.
Mazury to coś w sam raz dla ludzi miejszkających w tłocznych miastach. Polecam!

Z KOTKIEM
dodano przez: RIOBRAVO
WSPANIAłE WSPOMNIENIA CISZA MIELIśMY ZE SOBĄ KOTKA POZDROWIENIA

Bardzo miło
dodano przez: Karolina i Michał Pakuła
Bardzo miło,czysto i przytulnie.Super odpoczynek od miejskiego zgiełku.Pełna swoboda dla rodziców jak i dzieci,wszystko zgodne z opisem na stronie.Pozdrawiamy

polecamy
dodano przez: ewa brząkowska
Bardzo nam się podobało, cudowna,rodzinna atmosfera! Pozdrawiamy gorąco!

Wrócimy!
dodano przez: Dorota i Mariusz z Łodzi
Serdeczne podziękowania dla przesympatycznej p.Tereni za fantastyczny wypoczynek i gościnę.Stworzenie miłej atmosfery,pyszny chlebek,którego smak długo zostanie w naszej pamięci.Życzymy p.Tereni dużo zdrówka oraz mnóstwa gości i mamy nadzieję na ponowne spotkanie.

Dziękujemy za miły wypoczynek
dodano przez: Ślonzoki i niy ma godania :-)
Serdeczne podziękowania za miło spędzony czas na Mazurach.Był on bardzo przyjemny w miłej atmosferze oraz bardzo dobrych warunkach lokalowych. Wracamy wypoczęci oraz opaleni do codziennego życia. A p.Teresie życzymy wielu wczasowiczów ,którzy tak jak my będą zadowoleni z pobytu u Pani. A rogaliki z marmoladą ,prosto z pieca były pyszne!!!

Bardzo sympatycznie
dodano przez: Grzeworz i Ewa Kmiotek
Serdeczne podziękowania dla przesympatycznej Pani Teresy za stworzenie miłej i domowej atmosfery,przez cały czas naszego pobytu w Krainie Tysiąca Jezior. Spędziliśmy w Wydminach kilka wspaniałych dni,które dzięki Pani Teresie pozostaną długo w naszej pamięci. Chlebek był naprawdę smaczny,a dzieci nie mogą się nachwalić przepysznych gofrów. Jeszcze raz serdecznie za wszystko dziękujemy.

Cisza i spokój
dodano przez: Gabryś,dziadek Jurek i Joanna
Gdy wybierasz się na wczasy, To tylko...MAZURY!!! Tu wypocząć możesz miło Na łonie natury!!! Dziękujemy za miłe przywitanie ciszę i spokój oraz za pyszny chlebek Do zobaczenia :-)

bardzo polecamy
dodano przez: Rodzina Jabłońskich z Błonia
Serdeczne podziękowania dla P.Tereski za mile spędzony czas,za stworzenie rodzinnej atmosfery,za życzliwość i pomoc w nietypowej sytuacji. Życzymy dalszych sukcesów agroturystycznych. Ze smutkiem wyjeżdżamy z tej pięknej okolicy i mamy nadzieję na ponowne spotkanie :) P.S.Chlebek był pyszny.

Chętnie wrócimy
dodano przez: Teresa i Bogdan Zielińscy
Co tam morze,co tam góry Nie ma jak piękne Mazury Nie ma jak miasto Wydminy. Tutaj jest jak u rodziny. Na ulicy pięknej Kajki, Stoją domki niczym z bajki. Pod dwunastym mieszka Luto, Gdzie przyjmuje gości suto. Chlebek bardzo nam smakuje, Wszystkich gości nim przyjmuje. Wyśmienita atmosfera, Nic nam tutaj nie doskwiera. W lesie można zbierać grzyby, A w jeziorze łowić ryby. Blisko stąd jest do jeziora, Kąpielisko,plaża spora. Mina nasza dosyć smutna, Bo wracamy już do Kutna. Za mile spędzony czas,za wspaniały wypoczynek dziękujemy serdecznie Pani Teresie Luto i także bardzo życzliwemu jej synowi Czarkowi i mamy nadzieję że jeszcze tutaj wrócimy.

Dziękujemy za miłe przyjęcie i za ciepłą atmosferę
dodano przez: Kasia, Arek i Klaudia Borkowscy
Pani Teresko,od nas szczególe podziękowania,bo gdyby nie Pani to w tym roku moglibyśmy tylko pomarzyć o Mazurskim klimacie. Dziękujemy za miłe przyjęcie i za ciepłą atmosferę. To urocze miejsce. P.S.W związku z tym,że byliśmy w Wydminach króciutko to nie zdążyliśmy się nacieszyć,więc mam nadzieję że wrócimy...no i chlebek :-) Dziękujemy i życzymy Państwu wszystkiego dobrego !

Polecamy
dodano przez: Magda i Szymon-Białystok
Dziękujemy za serdeczne przyjęcie! Nie umiemy pływać,lecz mimo to pobyt w Wydminach to dla nas świetny odpoczynek od codziennego zgiełku i pędu towarzyszącego w życiu w większym mieście. Życzymy zdrowia i mamy nadzieję,że za rok znów się zobaczymy.Pozdrawiamy !

Rodzinna atmosfera
dodano przez: Kasia i Łukasz z Kętrzyna
Byliśmy już w wielu miejscach. Różne miasta,klimaty,lecz nigdzie nie było równie tak ciepło.Atmosfera jaką Pani stworzyła była prawdziwie rodzinna i nie zapomniana.Warunki także były dobre i wyjeżdżamy stąd z bardzo dobrymi wspomnieniami. Dziękujemy za domowej roboty chlebek.Życzymy każdych następnych spokojnych wakacji i nowych gości,a także zdrowia i dużo uśmiechu. P.S.Za rok zadzwonimy.

Wracamy za rok!
dodano przez: Agnieszka i Marek z córką
Najpiękniejsze co może nas spotkać,to ludzie których poznajemy,miejsca które odwiedzamy i wspomnienia które nam pozostają. Dziękujemy P.Teresce za cudowną atmosferę,nieprzemijający uśmiech który gości na jej buzi.Piękną pogodę,przepyszny chlebek oraz za stworzenie cudownych warunków do spędzenia urlopu. Do zobaczenia za rok.

Pyszny chlebek
dodano przez: Małgorzata i Janusz
Serdeczne podziękowania dla przesympatycznej Pani Tereski za stworzenie cudownych warunków do wypoczynku. Wyjeżdżamy wypoczęci i opaleni.Pogoda była wspaniała wręcz upalna. Dziękujemy za to ,że skosztowaliśmy najlepszego na świecie chlebka i gorących rogalików. Mamy nadzieję ,że tu jeszcze wrócimy z naszym pieskiem Kubusiem. Dziękujemy !!!

Wspaniałe warunki
dodano przez: Rodzina Labuk z Ksawerowa
Serdeczne podziękowania za stworzenie wspaniałych warunków do wypoczynku oraz zapewnienie rodzinnej atmosfery.

Dziękujemy
dodano przez: Izabela i Lukasz z Antosiem
Serdeczne podziękowania dla Pani Teresy za miła atmosferę, stworzone wspaniałe warunki dla odpoczynku dla nas i dla naszego malutkiego Antosia, który miło spędził swoje pierwsze wakacje. Huśtawki, piaskownica i ogród umilały mu czas.

Wymarzony wypoczynek
dodano przez: Krystyna i Norbert z Warszawy
Gdzieś w sercu zielonej krainy, tam, gdzie natura żyje w zgodzie z cywilizacją, jest zakątek w którym znależliśmy wymarzony wypoczynek. Pani Teresa przyjęła nas u siebie z prawdziwą polską, tradycyjną gościnnością i życzliwością, za co bardzo dziękujemy.

jak w domu
dodano przez: Patrycja,Jarosław,Lidka,Paweł
Serdeczne podziękowania dla Pani Teresy za mile spędzony czas,przyjazną atmosferę. Czuliśmy się jak w domu,a chleb i rybka były przepyszne ;)

rodzinna atmosfera
dodano przez: Mirka i Janusz z Poznania
Na terenie KRAINY WIELKICH JEZIOR znaleźliśmy wspaniałe miejsce do wypoczynku Wydminy. Podziękowania dla Pani Tereni za stworzenie wspaniałych warunków do wypoczynku,rodzinną atmosferę oraz za wspólnie spędzony czas.

najlepszy chlebek
dodano przez: Dawid Ania i Jerzy z Raszyna
Podziękowania za wspaniale spędzony czas wśród krainy tysiąca jezior dla przesympatycznej Pani Tereski,u której skosztowaliśmy najlepszego chleba i doświadczyliśmy wspaniałej rodzinnej atmosfery. Do zobaczenia

Mamy nadzieję,że znowu tu wrócimy...
dodano przez: Sylwia,Patrycja,Alicja,Dorota
Jezior szum,ptaków śpiew,złota plaża pośród drzew... Opuszczamy krainę wielkich jezior wypoczęte,zrelaksowane i pięknie opalone.Warto było pokonać 630 km. dla spędzenia tych kilku dni w tak urokliwej okolicy.Pani Teresie dziękujemy za miłą atmosferę i pyszny chleb. Mamy nadzieję,że znowu tu wrócimy... Gorąco pozdrawiamy Do zobaczenia

Serdecznie podziękowania dla P. Tereski
dodano przez: Sylwia,Patrycja,Alicja,Dorota
Serdecznie podziękowania dla P. Tereski za stworzenie domowej ,miłej atmosfery podczas naszego wypoczynku. Szczególnie dziękujemy za pyszny chlebek. Delektowanie się wspaniałą nalewką z wiśni podczas burzy-bezcenne!!! Mamy nadzieję ponownie zagościć w tych progach.Copyright 2009-2018 - Wszelkie prawa zastrzeżone przez serwis Infoturystyka.pl
powrót na górę